Звіт станом на 01 червня 2021 року

Звіт станом на 01 червня 2021 року

Станом на сьогодні до переліку послуг, що надаються у ЦНАПі та ВРМ внесено 224 послуг. Значна частина із них реалізовується шляхом взаємодії та на підставі узгоджених рішень між Долинською міською радою та органами виконавчої влади. Понад 55 послуг соціального характеру, що є найбільш поширеними серед населення, ми надаємо спільно з управліннями соціального захисту населення Калуської РДА. Послуги з питань геодезії, картографії та кадастру надаються у співпраці з Головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області. Співпрацюємо з Південно – Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ), з Державним підприємством «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України», Управлінням Державної міграційної служби України в Івано- Франківській  області, Управлінням патрульної поліції в Івано-Франківській області , з Івано-Франківським МВ УДСНС України, з управлінням соціально- економічного розвитку території Калуської РДА, відділом реєстру виборців Калуської РДА.

В управлінні ми працюємо над організацією надання адміністративних та дозвільних послуг у терміни, передбачені чинним законодавством, здійсненням контролю за дотриманням суб’єктами надання адміністративних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень, наданням консультацій громадянам щодо процедури надання адміністративної послуги в телефонному режимі та шляхом онлайн консультацій через сайт ЦНАП. Організаційне забезпечення діяльності  відбувається за допомогою програми «Універсам послуг», інтегрованої системи «Соціальна громада», Реєстру територіальної громади.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини» запроваджено комплексну послугу «єМалятко».

Аналізуючи послуги що надано з початку 2021року, станом на 01.06.2021 року :відділом адміністрування надано 11243 послуг;

відділом реєстраційних процедур та оформлення паспортів – 7146 послуг.

відділом державної реєстрації – понад 1200 послуг

Загалом понад 19589 послуг.

Надходження до міського бюджету за цей період склало понад 317 тис. грн

Для зручності громадян та на виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги» ЦНАП працює з громадянами 5 днів на тиждень, 7 год на день без перерви на обід .На території кожного з 18 старостинських округів функціонують  віддалені робочі місця адміністраторів.

Сьогодні у ЦНАП створено умови, щоб громадяни та суб’єкти господарювання почувалися комфортно: облаштовано кілька дитячих куточків для наймолодших наших відвідувачів, підйомник для осіб з обмеженими фізичними можливостями, обладнено приміщення для мами з немовлям. Підключено POS-термінали для оплати за платні послуги безпосередньо в приміщення ЦНАП та більшості ВРМ. Є можливість онлайн запису на прийом у ЦНАПі та з червня запроваджено прийом за допомогою електронної черги.

Результат послуги суб’єкти звернення отримують відповідно до порядку встановленого законом, після отримання смс -повідомлення про виконання.

Регулярно оновлюється інформація на сайті Центру надання адміністративних послуг та сторінці Центру надання адміністративних послуг у Facebook, надаються відповіді на коментарі та повідомлення.

Послуги у ЦНАП можна отримати швидко, якісно, доступно, комфортно і з посмішкою.

 

 Дякуємо, що Ви з нами!

Facebook
Twitter
Telegram
Telegram