Зміни в законодавстві у сфері реєстрації місця проживання

Зміни в законодавстві у сфері реєстрації місця проживання

01.12.2021 року набрав чинності Закон України від 05.11.2021 р. № 1871-ІХ «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні», який передбачає запровадження декларування та реєстрації місця проживання в електронній формі.

Скасовується паперовий документообіг; виключається можливість дублювання реєстрації у різних реєстрах територіальних громад; органи будуть обмінюватися інформацією про місце проживання без залучення особи; інформація про місце проживання відповідатиме дійсності на момент її запиту.

Крім цього, при зверненні за отриманням інших послуг, інформацію про місце проживання осіб органи державної влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації незалежно від форм власності отримують самостійно шляхом доступу до відомчої інформаційної системи ДМС.

Додатково  інформуємо,  враховуючи   вищезазначене   та   на виконання п.2 Наказу Міністерства соціальної політики України від 17.07.2019  № 1106 «Про внесення Змін до Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги», з 01.01.2021 року управлінням надання адміністративних послуг Долинської міської ради  довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/ будинку осіб видаватися не будуть.

Facebook
Twitter
Telegram
Telegram