Зміни прийому відвідувачів ЦНАП

З 30 жовтня 2021 року згідно рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС № 41 від 27.10.21 року на території Івано-Франківської області встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки. Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами), протоколу регіональної комісії з питань ТЕБ та НС № 18 від 27.10.21 року, з метою недопущення поширення на території Долинської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19 та стабілізації епідемічної ситуації 28.10.21 року комісією з питань ТЕБ та НС міської ради прийнято рішення  “Про запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів у зв’язку з встановленням “червоного рівня” епідемічної небезпеки поширення COVID-19″ (протокол № 10 від 28.10.21 року)

Управління надання адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг) Долинської міської ради (головний офіс в м. Долина та ВРМ адміністраторів ЦНАП в старостинських округах) здійснює прийом громадян за звичним графіком роботи та за наявності одного з документів:

  • негативний результат ПЛР-тесту на Covid-19 або експрес-тест на визначення антигена коронавірусу, яке проведене не більш як за 72 години до відвідування закладу;
  • сертифікат про отримання повного курсу вакцинації однодозної чи дводозної вакцини від Covid-19 (зелені сертифікати);
  • документ про одужання особи від зазначеної хвороби.

 

      Це НЕ поширюється на осіб, які не досягли 18 років.

Одночасно у зоні очікування ЦНАП (головний офіс в м. Долина) зможе перебувати така кількість громадян, яка не перевищує кількості робочих місця для обслуговування. Додатково проводимо температурний скринінг.

Просимо Вас завчасно планувати свій візит до ЦНАП та реєструватися на прийом попередньо на сайті ЦНАП або за телефоном (03477) 2-50-53

Бережіть себе та своїх близьких! Вакцинуйтеся та не забувайте про засоби індивідуального захисту!

Форма для зворотнього звязку

Facebook
Twitter
Telegram
Telegram