Запрошуємо до участі у конкурсі “Дружній ЦНАП очима дітей”

Запрошуємо до участі у конкурсі “Дружній ЦНАП очима дітей”

ЦНАП, дружній для дітей!

З появою дитини в житті багато що змінюється. Настає момент, коли батьки вже не можуть просто взяти і за необхідності кудись піти, не можуть робити що заманеться та коли заманеться. Натомість, усі плани та дії починають підлаштовуватися під нового члена сім’ї. Звісно ж, це спричиняє певні незручності та обмеження. Звісно, вони компенсуються неповторними емоціями, але життя це не дуже спрощує.

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) — це місце, куди ми приходимо, щоб отримати послуги органів влади та місцевого самоврядування. Саме у ЦНАП надається більшість послуг, які супроводжують людину від народження і до смерті.

З народженням дитини виникає потреба відвідати ЦНАП для отримання навіть не однієї, а одразу кількох адміністративних послуг: треба зареєструвати народження нового члена суспільства, його місце проживання, отримати належні та передбачені законодавством допомоги від держави. Залежно від обставин, потреби у зверненні до ЦНАП виникатимуть і в майбутньому — як для батьків, так і для малюка.

Водночас, ми починаємо зовсім інакше сприймати звичні умови та зовнішні подразники — з урахуванням потреб та інтересів дітей, зважаючи на майже постійну їхню присутність з нами.

У першу чергу, дитина потребує турботи, безпеки та сприятливих психологічних умов. У них практично відсутня терплячість, діти набагато швидше виснажуються, а тому для сімей з дітьми стають важливі такі обставини, як швидкий та зручний спосіб добирання до ЦНАП, комфорт під час перебування там, а також наявність елементарних розваг та занять для дітей.

Стаття 4 Закону України «Про адміністративні послуги» визначає 10 принципів, на яких базується державна політика у сфері надання адміністративних послуг. У контексті отримання послуг та відвідування ЦНАП з дитиною (дітьми), мабуть, основними з них є «доступність і зручність для суб’єктів звернень», а також «раціональна мінімізація кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг».

З впевненістю стверджую, Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради,  дружній до дітей та сімей! Ми використали  наступні аспекти, які можуть вплинути на рівень задоволення батьків:

  • доступність;
  • умови для комфортного перебування в приміщенні ЦНАП відвідувачів з дітьми;
  • можливість попереднього запису на прийом;
  • можливість отримання найнеобхідніших для сімей з дітьми послуг. 

 

Який він — ЦНАП, дружній для дітей?

  • Розташований територіально в центральній частині громади, поруч із зупинками громадського транспорту, який курсує регулярно, кілька разів на день та щодня з усіх куточків громади.
  • Знаходиться на першому поверсі будівлі, облаштований ліфтом (підйомником) для людей з особливими потребами та заїзду з дитячим візочком.
  • У якому для дітей облаштовано декілька дитячих куточків з різноманітними засобами для проведення часу: з книгами, іграшками, канцелярським приладдям тощо.
  • У якому встановлений стаціонарний та завжди доступний пеленальний столик.
  • До якого можна записатися наперед на зручні дату та час, щоб уникнути очікування в черзі.
  • У якому можна отримати всі необхідні послуги за мінімальний час та з мінімальним пакетом документів.

 

З нагоди відзначення першої річниці відкриття управління «Центр надання адміністративних послуг» Долинської міської ради оголошує конкурс дитячих малюнків на тему : «Дружній ЦНАП очима дітей». 

Якщо Ваші діти  мають хист до малювання, вміють фантазувати, творчо та креативно  мислити, тоді  запрошуємо  до участі у конкурсі !

Як взяти участь і вимоги до конкурсних робіт?

Представити свої роботи для участі в конкурсі можна в період до 5 серпня 2021 року. Для цього необхідно подати творчу роботу у ЦНАП за адресою: вулиця Грушевського, 18, м. Долина, Івано-Франківська обл., Україна, 77500 перший поверх адміністративного будинку або електронну пошту: cnap.dolyna.info@gmail.com

До участі в проекті запрошуються діти трьох вікових категорій (вік дитини фіксується на момент прийняття роботи):
     •    4-6 років,
     •    7-10 років,
     •    11-14 років.

Переможці Конкурсу визначатимуться шляхом відкритого голосування на сторінці ЦНАП Долина у мережі Facebook. 

Нагородження  призерів відбудеться  07 серпня.

На переможців чекають цікаві призи, а найкращі роботи  стануть окрасою Центру надання адміністративних послуг Долинської міської ради.

Детальну інформацію щодо умов конкурсу можна отримати за телефоном  (03477) 2-50-53.

Facebook
Twitter
Telegram
Telegram