Як COVID-19 вплинув на права жінок в Україні?

Головна / Новини / Вплив COVID 19 на права жінок в Україні

Користуючись нагодою, дозвольте засвідчити вам свою повагу та подякувати за ефективне партнерство з Програмою «U-LEAD з Європою» (далі – Програма). Як відомо, Програма спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією та робить внесок у створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Наскрізними цінностями нашого проєкту є стійкий розвиток, прозорість та гендерна рівність. Саме тому ми хочемо поінформувати вас про дослідження на тему «Вплив COVID 19 на права жінок в Україні», яке проводить Асоціація «ЮрФем» за підтримки ПРООН. Нижче наводимо звернення голови Асоціації до лідерів громад України.  Сподіваємося, ви звернете увагу на це важливе питання та долучитеся до проєкту!


З повагою та найкращими побажаннями,Сусанна Делланс
Директор Програми «ULEAD з Європою» від Sida

***

Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» проводить опитування  «Вплив COVID 19 на права жінок в Україні» серед мешканок/-ців об’єднаних територіальних громад, за підтримки Програми розвитку ООН у партнерстві з Апаратом урядової уповноваженої з питань гендерної політики та Міжфракційним депутатським об’єднанням «Рівні можливості».

Просимо Вас розмістити опитування на сайті та у групах Вашої громади. Опитувальник просимо заповнити до 1 липня за посиланням

Опитування відкрите для всіх та стосується сімейної і трудової сфери. Нам важливо отримати думки представниць/ків вашої громади  та  разом зрозуміти, як пандемія вплинула на реалізацію прав людей, зокрема жінок, у цих сферах.  

Якщо виникають додаткові питання, телефонуйте – 067 617 20 02, офіс ЮрФем. 

Дякуємо за розуміння та співпрацю!

З повагою,
голова Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем»
Христина Кіт 

 
Facebook
Twitter
Telegram
Telegram