У центрі надання адміністративних послуг м. Долина опрацьовано 2053 звернення

Головна / Новини / У центрі надання адміністративних послуг м. Долина опрацьовано 2053 звернення

У центрі надання адміністративних послуг м. Долина опрацьовано 2053 звернення

      У березні цього року Долинський ЦНАП та його віддалені робочі місця адміністраторів в селах громади особисто відвідали понад 2200 жінок і чоловіків для подання документів на адміністративні послуги та для консультації.

       Із них найбільша кількість відвідувачів звернулася за послугами соціального характеру та подали 560 звернень. З питань державного земельного кадастру отримано 349 звернень, із земельних питань – 169, послуг Державної міграційної служби – 49. За реєстрацією/зняття з реєстрації звернулася 291 особа.

      Працівниками ЦНАПу за місяць було видано 973 довідки про місце реєстрації та про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.

      Відділом державної реєстрації надано послуг з державної реєстрації права власності на майно – 686 та державної реєстрації фізичних та юридичних осіб – 103.

      В загальному за березень 2021 року до міського бюджету надійшло 79700,80 грн адміністративного збору за надані платні послуги.

      Інноваційний державний сервіс «єМалятко» набуває популярності. Статистика свідчить, що через ЦНАП подано 6 заяв на комплексну послугу «єМалятко» та при цьому отримано 24 послуги.

      Нагадуємо, що ряд послуг можна отримати в режимі онлайн за посиланням https://cnap.dolyna.if.ua/ezvernennya/, що особливо важливо в період карантину.

      Дякуємо за довіру!

Facebook
Twitter
Telegram
Telegram