ЦНАП ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОСІДАЄ ПЕРЕДОВІ ПОЗИЦІЇ ЗА ЯКІСТЮ НАДАННЯ ПОСЛУГ

ЦНАП ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ПОСІДАЄ ПЕРЕДОВІ ПОЗИЦІЇ ЗА ЯКІСТЮ НАДАННЯ ПОСЛУГ

За результатами першої всеукраїнської оцінки якості адміністративних послуг управління надання адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг) Долинської міської ради отримав перше місце у в рейтингу ЦНАП відповідно до кількості населення (офлайн-фронт-офіс II категорії- від 50 до 100 тис. населення).

Варто зазначити що 9 ВРМ адміністраторів у старостинських округах отримали за результатами рівня задоволеності 100% та є передовими у рейтингу, та 1 врм -98,8%, що теж неабияк тішить.

До того ж, Івано-Франківська область із результатом 82,5% у трійці лідерів рейтингу регіонів за результатами перевірки удаваним суб’єктом звернення.

Протягом листопада-грудня 2021 року Міністерство цифрової трансформації проводило першу всеукраїнську оцінку якості адмінпослуг. Головними завданням якої було визначення рівня сервісу в українських ЦНАП та аналіз проблем, якими громадяни найбільше незадоволені. А найголовніше – створення нового рівня сервісу, що перевищить очікування відвідувачів.

Звичайно нам є над чим працювати, до чого прагнути. Ми працюємо над критеріями які  варто покращити та цінуємо думку кожного. Ми віримо, саме Ваш аналіз та відгуки допоможуть нам ставати ще кращими.

Ми працюємо для Вас!

Нагадуємо, що кожен відвідувач може залишати відгук про обслуговування через QR-опитування у ЦНАП або в розділі Мапа Центрів на платформі Дія.Центрів.

Telegram