ЦНАП Долинської територіальної громади отримав зчитувачі ID-карток

Управління надання адміністративних послуг Долинської міської ради (ЦНАП м. Долина) отримало 8 зчитувачів ID-карток від управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської обласної військової адміністрації.

Передача обладнання відбулась у рамках проєкту ПРООН «Посилення стійкості громад в регіонах України», окрема подяка регіональному координатору ПРООН в Івано-Франківській та Закарпатській областях – Лесі Попелюх.

Дані зчитувачі дадуть можливість використовувати новітні технології при наданні адміністративних послуг громадянам та оптимізують роботу адміністраторів ЦНАП.  

«Спільними зусиллями працюємо задля надання якісних та доступних послуг громадянам – наближаючи перемогу разом!» – зазначив заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко.

«Відповідно до законодавства у громадян, які мають ID-картку, у жодній організації не повинні вимагати довідку про реєстрацію місця проживання. Вона просто не потрібна, тому що вся ця інформація вже є на ID-картці. Саме у цьому випадку і приходить на допомогу спеціальний зчитувач карток» – уточнила начальник управління- адміністратор управління надання адміністративних послуг Долинської міської ради Віра Луцька.

Довідково: проєкт реалізується ПРООН за підтримки уряду Великої Британії в рамках ініціативи «Підвищення якості надання адміністративних послуг в територіальних громадах області».

Telegram