Центр надання адміністративних послуг відсвяткував першу річницю!

Центр надання адміністративних послуг відсвяткував першу річницю!

Сучасному Долинському центру надання адміністративних послуг виповнився один рік. У день святкування своєї річниці Центр жив звичним життям. Так само, як і кожен день,  відвідувачі мали можливість отримати якісні послуги… Хіба що у більш святковій атмосфері.

Як і годиться, того дня благословив на плідну працю працівників та присутніх отець ПЦУ Роман Винник. Зворушливою була проповідь отця, щирими – молитва та духовні настанови. Привітати колектив ЦНАПу з першою річницею роботи завітав заступник міського голови Роман Ісайчук.

Теплі слова цього дня прозвучали від інших гостей. Зокрема, участь в урочистому заході взяли: заступник голови обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Богдан Футерко, заступниця голови Калуської РДА Оксана Канюка, головний спеціаліст відділу розвитку підприємництва та регулярної політики   департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації Оксана Данилюк,  начальник відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАПів Калуської РДА Ярослава Гасяк, головний спеціаліст відділу цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та організації діяльності ЦНАПів Калуської РДА Тетяна Бистрик.

Запрошені відзначили сумлінну працю, вдячними словами відгукнулись про компетентність при виконанні своїх обов’язків, а також бажали   успіхів в повсякденній роботі, теплих слів відвідувачів, і задоволення від роботи. У свою чергу, начальниця управління надання адміністративних послуг  Віра Луцька подякувала всім присутнім за розуміння і підтримку, а колективу – за роботу.

Під час урочистої частини нагородили кращих працівників Центру надання адміністративних послуг, які надали найбільшу кількість адміністративних послуг. Приємним моментом  стало відзначення дітей, які брали участь у конкурсі малюнків на тему: «Дружній ЦНАП очима дітей». Всім учасникам на згадку вручили подарунки. А переможців оголосять згодом.

Фотоальбом події: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=dolrada&set=a.4302081296515013

Facebook
Twitter
Telegram
Telegram