Сплатити адмінзбір тепер можна через застосунок Дія

Сплатити адмінзбір тепер можна через застосунок Дія

Міністерство юстиції України разом з Міністерством цифрової трансформації України запускає новий зручний сервіс – сплату адміністративного збору онлайн. Про це повідомив заступник Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Орлов під час «Дія.Саміт».

«Наша спільна мета – пейперлесс та зручні цифрові послуги в Дії. Сьогодні більшість реєстраційних послуг, наприклад, реєстрація речових прав на нерухоме майно, передбачають сплату українцем адміністративного збору. Як це відбувається зараз? Людина приходить до державного реєстратора та, перед тим, як подати заяву, отримує від нього клаптик паперу – рахунок на оплату. Іде до найближчого банку, сплачує та повертається з іншим папірцем— квитанцією про сплату. І після цього вже подає заяву. Ось таке паперово-бюрократичне коло. Відсьогодні ми запускаємо новий зручний сервіс – сплата адмінзбору онлайн», – зазначив заступник Міністра.

За його словами, цей сервіс буде працювати дуже просто і зручно. Людині потрібно буде за допомогою смартфону та сервісу Дія відсканувати наданий державним реєстратором QR-код. Після чого буде сформована автоматична квитанція з усіма даними заявника та можливістю оплати онлайн. При цьому реєстратор одразу матиме можливість «підтягнути» справжню електронну квитанцію в реєстр.

«2 кліка замість 2 візитів до реєстратора! Ця послуга, а саме її бек-енд, робить можливим запровадження платних адміністративних послуг на порталі Дія», – запевнив Сергій Орлов.

Зазначимо, що з Івано-Франківської області участь у пілотному проекті взяло три ЦНАПи м. Івано-Франківськ, м. Коломия та м. Долина.

Facebook
Twitter
Telegram
Telegram