Про зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій

Про зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій

Про зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій

Про зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій

Про зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій

Про зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій

Кабінетом Міністрів України 15 листопада 2021 року прийнято постанову № 1184 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-postanov-kabinetu-ministriv-ukrayini-i151121-1184

Постановою, зокрема, внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Внесеними змінами надано право на отримання субсидії особам, зокрема, у випадках:

-якщо у власності є саморобний транспортний засіб або мотоцикл вартістю менше чотирьох мінімальних заробітних плат, яким менше 5 років;

-якщо відсутні доходи у зв’язку з перебуванням у відсутності по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку (за висновком лікаря);

-у разі придбання житла за рахунок коштів, виділених з державного чи місцевого бюджету, при цьому такі кошти не враховуватимуться до сукупного доходу сім’ї під час обчислення субсидії.

Крім того, при визначенні права ociб на отримання житлової субсидії не враховуватимуться житлові приміщення, які розташовані у селищах міського типу, а також тi, на якi оформлено заповіт, за умови, що будь яке житло, яке знаходиться у власності не здається в оренду (підтверджується актом обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства).

Також зазначеною постановою змінено загальну суму заборгованості зі сплати за житлово-комунальні послуги за наявності якої житлова субсидія не призначалась. До внесення змін ця сума становила 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн). Відтепер житлова субсидія не призначатиметься у разу наявної простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, строк позовної давності якої не минув i загальна сума якої перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (680 грн).

Змінено бланк декларації про доходи i витрати ociб, які звернулися за призначенням житлової субсидії в частині особливих характеристик транспортних засобів та житлових приміщень (додається).

Звертаємо увагу, що громадянам, яким було відмовлено у призначенні житлової субсидії iз вищевказаних причин мають право повторно звернутись за її отриманням.

Слід зазначити, що у разі звернення за оформленням житлової субсидії протягом двох місяців від початку опалювального періоду, субсидія призначається з початку такого опалювального сезону.

Ми завжди на звязку з Вами:

— довідка ЦНАП: +38 (03477) 2-50-53

— ел. пошта: cnap.dolyna.info@gmail.com

— сайт: https://cnap.dolyna.if.ua

— попередній запис: https://cnap.dolyna.if.ua/poperedniy-zapys-do-administratora-tsnap/

— зворотній зв’язок: https://cnap.dolyna.if.ua/kontakty

— сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/CNAPDOL

Facebook
Twitter
Telegram
Telegram