«Поінформований – значить озброєний» – часто використовується цей вислів, коли йдеться про щось нове

Головна / Новини / «Поінформований – значить озброєний» – часто використовується цей вислів, коли йдеться про щось нове

«Поінформований – значить озброєний» – часто використовується цей вислів, коли йдеться про щось нове

      А як саме потрібно інформувати, як правильно подати інформацію, де її розмістити і на кого орієнтувати. Такі питання ставлять перед собою найперше ті, хто має інформацію і зобов’язаний поширити її серед населення.
     Саме про це сьогодні говорили на засіданні робочої групи із створення ЦНАП Долинської міської ради. Регіональний координатор Проєкту «U-LEAD з Європою» Юлія Іванова в Долині провела навчальний семінар.
     Тема навчального спілкування – «Інформування й залучення населення до створення та роботи ЦНАП». «Акцент нашої зустрічі – ефективно інформувати населення про ЦНАП, для того щоб зробити її «видимою» для мешканців громади, щоб люди розуміли наскільки вона є для них корисною. Також ми обговорили можливість використання ЦНАПу для активнішого залучення населення до впровадження громадських ініціатив на прикладах електронних петицій, бюджету участі, громадських слухань тощо. В рамках виконання технічного завдання наша ще одна мета – покращити знання фахівців ЦНАПу та місцевого самоврядування як правильно здійснювати інформаційну кампанію, повідомляти про свою діяльність, нові послуги чи важливі події», – зазначила Юлія Іванова.
      В рамках медіапрезентації були представлені, обговорені та проаналізовані основні аспекти інформування і зворотнього зв’язку із жителями Долинської громади, споживачами адміністративних послуг, а також кроки до реалізації намічених цілей, зокрема створення річного інформаційного плану.
Facebook
Twitter
Telegram
Telegram