День адміністратора у ЦНАП

День адміністратора у ЦНАП

День адміністратора у ЦНАП

День адміністратора у ЦНАП

День адміністратора у ЦНАП

День адміністратора у ЦНАП


Щорічно, 6 вересня в адміністраторів ЦНАП є своє професійне свято, схвалене Кабінетом міністрів України та підписане Президентом.
Адміністратори є професіоналами своєї справи. Завдяки широкому територіальному охопленню, якісному та неупередженому виконанню обов’язків збільшується суспільний ступінь довіри громадян.

Як і анонсувалося напередодні, 6 вересня у управлінні надання адміністративних послуг Долинської міської ради відзначали професійне свято адміністратори. (відповідно до рекомендацій #Міністерства_цифрової_трансформації_України).

«У нас велика та потужна команда, яка забезпечує своєчасне, повне і якісне надання адміністративних послуг населенню з дотриманням усіх принципів Верховенства права. ЦНАП постійно удосконалює свою роботу, розширює спектр послуг, забезпечує комфортне перебування відвідувачів та високу якість обслуговування. Ми розуміємо, що ЦНАП – це обличчя нашої територіальної громади, тому дотримуємося високих стандартів в обслуговуванні та використовуємо індивідуальний підхід до кожного відвідувача та окремої життєвої ситуації. Тільки щоденна та наполеглива праця може дати гідний результат. Ми працюємо для Вас!»зазначила начальниця управління надання адміністративних послуг Долинської міської ради Віра Луцька.

В цей День долинські адміністратори отримали привітання та відзнаки від Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Калуської районної державної адміністрації. А найперше День адміністратора із привітання від міського голови Івана Диріва.

Очільник Долинської громади зокрема відзначив старанне виконання службових обов’язків кожного з адміністраторів та разом з керуючим справами виконавчого комітету міської ради Романом Михничем було вручено подяку колективу управління.
Також до святкування долучилися представники Молодіжної ради Долини, яким було проведено оглядову екскурсію управлінням та надано можливість взяти участь у грі «Відчуйте себе адміністратором ЦНАП» та інтерактивній грі «Найрозумніший у ЦНАП».

Сподіваємося, що дана подія сприятиме нашій  плідній співпраці, адже направляючи і допомагаючи молоді реалізовувати свій потенціал, а також створюючи сприятливе середовище для громадянського залучення, можна сприяти швидкому формуванню нової концепції демократії. Молодь XXI століття повинна мати шанс просувати й надихати соціально-політичні зміни повсюди. До слова, міський голова Іван Дирів ,теж зміг відчути себе у ролі адміністратора, за що йому окреме дякую. Це ще раз підтверджує відкритість нашої влади. Разом з гостинами запашним карпатським чаєм ще раз дякуємо усім хто долучився, вірить у нас та підтримує. #ВсеБудеЦНАП #мережі_ЦНАП_9_років_
Telegram