Головна / Е-послуги / Електронна реєстрація дітей до поступлення в заклади дошкільної освіти

Дошкільна освіта є важливим етапом для цілісного розвитку дитини та обов’язковою частиною у системі безперервного навчання. В закладах дошкільної освіти Долинської міської ради об’єднаної територіальної громади її зміст органічно пов’язаний з ідеями Нової української школи.

Всі заклади працюють за Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні. Проте кожен з них має свої певні пріоритети, які грунтуються на формуванні, збереженні й зміцненні здоров’я дітей, вихованні патріотично налаштованої життєво-компетентної творчої особистості дошкільника. Окрім цього здійснюється комплексний психологічний , педагогічний та медичний супровід дітей, з дітками з особливими освітніми потребами ведеться відповідна корекційна робота.

Окрім основної, в окремих дошкільних закладах запроваджені парціальні навчально-виховні програми (навчання гри у шахи, вивчення англійської мови тощо).

Удосконалюється розвивальне середовище відповідно до вікових особливостей та з урахуванням інтересів дітей. Адже дошкільний заклад – це місце, де дітки завжди можуть інтелектуально і фізично розвиватись, зміцнювати здоров’я, реалізувати свої здібності, набувати нових знань, навиків.

Заклад дошкільної освіти (ясла садок) “Зірочка”

Заклад дошкільної освіти (ясла садок)  комібнованого типу “Золота рибка”

Навчально-виховний комплекс №2

Заклад дошкільної освіти (ясла садок)  комібнованого типу “Росинка”

Заклад дошкільної освіти (ясла садок) “Сонечко”

Заклад дошкільної освіти (ясла садок) “Теремок”

  Введіть ваші контактні дані
  Виберіть садок
  1. ЗірочкаЗолота рибкаНВК №2РосинкаСонечкоТеремок
  Прикріпіть фото або скан-копії документів
  При наявності пільгової категорії відмітьте до якої належить дитина та прикріпіть документи що підтверджують цю категорію
  1. Дитина-сиротаДитина особи з інвалідністю І групиДитина багатодітної сім`ї, де є троє і більше дітей дошкільного вікуДитина учасника бойових дій
  1. Даю згоду на обробку та збереження персональних даних
   Ви надаєте згоду на обробку та збереження ваших персональних даних, з метою їх використання в електронних зверненнях ДМР та Центру надання адміністративних послуг, відповідно до Закону України «Про персональні дані» та Закон України «Про звернення громадян».

   1. З умовами прийому дітей до дошкільного навчального закладу ознайомлений:

    посилання