Для зручності оплати адміністративного збору у Центрі встановлено платіжний термінал

 

Для зручності оплати адміністративного збору у Центрі встановлено платіжний термінал

Головним пріоритетом роботи Долинської громади є наближення послуг до населення. Ми чітко розуміємо що таке сервіс! Сервіс для нас – це вирішення проблеми клієнта до її прояву!

З цією метою  для зручності оплати адміністративного збору у управлінні надання адміністративних послуг (Центр надання адміністративних послуг) Долинської міської ради за адресою м. Долина, вул. Грушевського, 18, встановлено платіжний термінал, який дозволяє відвідувачам ЦНАП проводити платежі миттєво.

Відтепер відвідувачі зможуть здійснити оплату адміністративної послуги готівкою,  не виходячи із ЦНАПу. Це дає можливість значно оптимізувати час громадян для оформлення звернення щодо надання адміністративної послуги у сфері бізнесу, нерухомості, місця проживання. Безперечно, такі новації допоможуть комфортніше замовити платну адміністративну послугу та заощадити час відвідувачів.

 У терміналі самообслуговування Ви також можете:

  • оплатити комунальні послуги (газ, електроенергія, водопостачання, вивіз сміття);
  • оплатити земельний податок з фізичних осіб;
  • здійснити більшість банківських операцій;
  • поповнити будь-які картки;
  • виплатити кредит;
  • поповнити мобільний;
  • оплатити рахунки за Інтернет, телефон, телебачення;
  • здійснити інші платежі.

Крім того нагадуємо , у ЦНАПі є можливість сплатити адмінзбір з реєстрації речових прав на нерухоме майно через застосунок Дія. Сервіс працює дуже просто і зручно. Людині потрібно буде за допомогою смартфону та сервісу Дія відсканувати наданий державним реєстратором QR-код. Після чого формується автоматична квитанція з усіма даними заявника та можливістю оплати онлайн. При цьому реєстратор одразу має можливість «підтягнути» справжню електронну квитанцію в реєстр.

Оплата на місці – це зручність, економія часу всіх учасників процесу та оптимізація процедури надання послуг.

Крок за кроком будуємо безпечне, сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян!

Ми працюємо для Вас!

Facebook
Twitter
Telegram
Telegram