Бажаєте, щоб наступний візит до Центру став ще кращим?

Бажаєте, щоб наступний візит до Центру став ще кращим?

Міністерство цифрової трансформації запустило першу всеукраїнську оцінку якості адмінпослуг!!!Тепер саме Ти зможеш оцінити державний сервіс та впливати на якість послуг! Нам Важлива Твоя думка, щоб стати ще кращими та підвищити рівень сервісу!

Відмовся від стереотипів, забудь про книгу скарг, коментарі у фейсбук або телефоні дзвінки на гарячі лінії – ці методи не допоможуть вирішенню питання та проблеми.

Вже сьогодні в приміщенні управління надання адміністративних послуг Долинської міської ради (Центр надання адміністративних послуг, ЦНАП), в тому числі і віддалених робочих місцях адміністраторів у старостинських округах, під час візиту можна просканувати QR-постер, або знайти його на мапі ЦНАП на платформі Дія. Центрів https://center.diia.gov.ua , перейти на просту анкету, написати свою пропозицію, пораду або скаргу.

Крім того:

Після візиту у ЦНАПи. Люди, що залишили номер телефону, отримуватимуть SMS- або Viber- повідомлення або дзвінки від операторів кол-центру з опитуванням.

Оцінювати ЦНАП будуть таємні відвідувачі, якими може стати будь-хто зареєструвавшись на платформі Дія. Центрів. За це вони отримають грошову винагороду.

Покращуємо якість державних послуг разом! Ми працюємо для Вас!

Додатково повідомляємо:

Кожен коментар буде розглянуто не лише на рівні керівника ЦНАПу чи міського голови, а й на рівні обласної державної адміністрації та Мінцифри. Більше інформації на платформі Дія. Центрів – https://center.diia.gov.ua/

Facebook
Twitter
Telegram
Telegram