Алгоритм компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

Алгоритм компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

Алгоритм компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

Алгоритм компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

Алгоритм компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

Алгоритм компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб

Рішенням виконавчого комітету Долинської міської ради визначений  алгоритм  здійснення компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг в Долинській територіальній громаді.

Власник жилого  приміщення  ЗВЕРТАЄТЬСЯ  до Центру надання адміністративних послуг  Долинської міської ради

  • м. Долина, вул. Грушевського, 18, телефон: 2-50-53, 0987344643, ел. пошта: cnap.dolyna.info@gmail.com, сайт www.cnap.dolyna.if.ua

Режим роботи з внутрішньо переміщеними особами понеділок-неділя: 08:00-20:00

  • або на віддалені робочі місця адміністраторів з режимом роботи згідно затверджених графіків:

вул. Центральна, 85 с. Белеїв, вул. Шевченка, 5а, с. Велика Тур’я, вул. Шевченка, 22 с. Гериня, вул. Шевченка, 19 с. Гошів, вул. Івана Франка, 303а, с. Грабів, вул. Шевченка, 81а, с. Княжолука, вул. Шевченка, 103а с. Лоп’янка , вул. Тур’янська, 40 с. Мала Тур’я , вул. Шевченка, 33 с. Надіїв, вул. Новичка, 15 с. Новичка, вул. Шевченка, 64 с. Оболоня, вул. Голейко, 7 с. Рахиня, вул. Центральна, 22, с. Солуків , вул. Шевченка, 71 с. Тростянець, вул. Миру, 53 с. Тяпче, вул. Шевченка, 92 с. Яворів, вул. Шевченка, 4 с. Якубів, вул. Хмельницького, 1, с.Підбережжя.

ПОДАЄ ДОКУМЕНТИ: 

1. Заяву не пізніше наступного дня з дня розміщення внутрішньо переміщених осіб подати за формою згідно Додатку 1  до рішення виконавчого комітету від 04.04.2022 № 390

Додатки:

– Копія правовстановлюючого документа на жиле приміщення (Витяг про реєстрацію, договір купівлі-продажу, дарування, рішення суду, свідоцтво про право на спадщину);

– Копія документа, що встановлює особу заявника;

– Копії документів, що встановлюють особу внутрішньо переміщених осіб (паспорт громадянина України або свідоцтво про народження).

2. Заяву, в день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості подати за формою Додатку 2  до рішення виконавчого комітету від 04.04.2022 № 390.

3. Щомісячно Заяву встановленої форми не пізніше п’яти днів з дня закінчення звітного місяця згідно Додатку 3 до рішення виконавчого комітету від 04.04.2022 № 390.

Додатки:

– Копія довідки з банку про рахунок власника житлового приміщення (IBAN) в банку;

– Довідки про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги (електропостачання, водопостачання, газопостачання, вивіз ТПВ).

Увага! Всі додатки до заяв додаються на виконання вимог постанови КМУ від 19.03.2022 №333

Замовник (власник жилого приміщення), за умови пред’явлення адміністратору документа, що посвідчує особу, подає Заяву і пакет документів до ЦНАПу

Адміністратор ЦНАПу перевіряє повноту пакета поданих документів (в тому числі і включення ВПО до Єдиної інформаційної бази), реєструє Заяву та передає її та повний пакет документів до Управління ЖКГ для перевірки.

Далі Управління ЖКГ проводить перевірку (верифікацію) наведених у Заяві власником жилого приміщення відомостей, із залученням:

  • Управління соціального захисту населення Калуської РДА щодо факту отримання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Зазначена інформація надається на запит Управління ЖКГ.
  • Комісії Управління ЖКГ, яка проводить перевірку (верифікацію) наведених у Заяві власником жилого приміщення відомостей з відвідуванням (у разі потреби) місця розміщення внутрішньо переміщених осіб, зокрема з метою перевірки факту такого розміщення, його безоплатності, кількості розміщених осіб та умов їх проживання, документів, що встановлюють особу (паспорта або свідоцтва про народження внутрішньо переміщеної особи, зокрема електронних документів) із складанням відповідного акту перевірки.

Відтак, Управління ЖКГ за результатами перевірки визначає та розраховує обсяг компенсації витрат власника жилого приміщення, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб та подає Заяву за формою згідно додатком 2 постанови КМУ від 19.03.2022 №333 до відповідної обласної військової адміністрації

Управління ЖКГ у разі наявності бюджетного фінансування здійснює компенсацію витрат власника жилого приміщення, що пов’язані з безоплатним розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

Telegram