100 ДНІВ!

Головна / Новини / 100 ДНІВ!

100 ДНІВ!

17 листопада 2020 року минає 100 днів від початку роботи Долинського міського ЦНАП у відремонтованому та по-сучасному облаштованому приміщенні по вул. Грушевського, 18, яке було урочисто відкрито 7 серпня. А вже 10 серпня ЦНАП приймав своїх перших відвідувачів. Саме з цього дня почалася нова історія у сфері надання адміністративних послуг.

Період тривалістю 100 днів традиційно використовується політиками, урядовцями та різного рівня посадовцями для підведення перших підсумків роботи. І ми готові скласти перед громадою свій перший звіт.

Діяльність Долинського міського ЦНАПу спрямована на забезпечення якісного і вчасного надання адміністративних послуг, на розширення переліку послуг за життєвими ситуаціями людей, на створення комфортних умов їх отримання, економії часу та ресурсів. З цією метою ми опановуємо нові інформаційні системи, доступи до Єдиних Державних реєстрів, запроваджуємо послуги в режимі онлайн.

Сьогодні у ЦНАПі надається 158 послуг. Значна частина із них реалізовується шляхом взаємодії та на підставі узгоджених рішень між Долинською міською радою та органами виконавчої влади. Понад 40 послуг соціального характеру, що є найбільш поширеними серед населення, ми надаємо спільно з управліннями соціального захисту населення Долинської та Рожнятівської РДА. 15 послуг з питань держземкадастру надаються у співпраці з Головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області. Співпрацюємо з Південно-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ), з Державним підприємством «Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України», Управлінням Державної міграційної служби України області та Управлінням патрульної поліції в Івано-Франківській.

Центр надання адміністративних послуг Долинської міської ради працював над організацією надання адміністративних та дозвільних послуг у терміни, передбачені чинним законодавством, здійсненням контролю за дотриманням суб’єктами надання адміністративних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень, наповненням та веденням програмного забезпечення «Універсам послуг», інтегрованої системи «Соціальна громада», наданням консультацій громадянам щодо процедури надання адміністративної послуги в телефонному режимі та шляхом онлайн консультацій через сайт ЦНАП.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. № 691 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини» запроваджено комплексну послугу «єМалятко».

Для зручності громадян та на виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги» ЦНАП працює в понеділок, вівторок, середу з 09:00 до 16:00 год., в п’ятницю з 08:00 до 15:00 год., а в четвер з 09.00 до 20.00 год. без перерви на обід. У вихідні та святкові дні прийом громадян не здійснюється.

На території чотирьох старостинських округів функціонують п’ять віддалених робочих місць адміністраторів.

Підключено POS-термінали для оплати за платні послуги безпосередньо в приміщення ЦНАП та на 4-х ВРМ.

Результат послуги замовники отримують особисто у Центрі надання адміністративних послуг після отримання смс-повідомлення про виконання та пред’явлення документа, що посвідчує особу.

Регулярно оновлюється інформація на сайті Центру надання адміністративних послуг та сторінці Центру надання адміністративних послуг у Facebook, надаються відповіді на коментарі та повідомлення. Офіційну сторінку Центру надання адміністративних послуг у Facebook уже відвідали понад 2000 осіб, надійшло 34 повідомлення з питань надання адміністративних та дозвільно-погоджувальних послуг.

Послуги у ЦНАП можна отримати швидко, якісно, доступно, комфортно і з посмішкою.

Нас вітають діти

Що таке ЦНАП ці діти знають добре, бо це – діти наших працівників.

До відзначення 100 днів Долинського міського ЦНАП ми організували годину культурного розвитку «ЦНАП очима дітей» і «Розмалюй своє місто». В пригоді стала розмальовка художника Юрія Фреїва 2015 року. Захоплива та цікава година дитячого дозвілля створила в Центрі святкову, веселу і життєрадісну атмосферу.

Facebook
Twitter
Telegram
Telegram